Холодильник Atlant ХМ-4426-189-ND

12 349.90₴
  • Модель:ХМ-4426-189-ND
  • Наявність:На складі
Безкоштовна доставка
При замовленні від 5000 грн.
Повертаємо гроші
Якщо товар не сподобався
Постійні знижки
Вони вже діють

Холодильник ATLANT ХМ 4426 - двокамерний однокомпресорний холодильник з нижньою морозильною камерою і електронним блоком управління. Холодильник класу енергоспоживання А + і технологією No Frost зберігає свіжість продуктів довше, а неповторний дизайн перетворює його на об'єкт захоплення і кожен день дарує святковий настрій.

Завдяки системі No Frost морозильну камеру не треба розморожувати, а в холодильній камері менше вогкості і неприємних запахів. Рівномірне охолодження обох камер дозволяє підтримувати встановлену температуру з мінімальними відхиленнями між верхніми і нижніми полками. Швидке охолодження камер досягається за рахунок рівномірного розподілу потоків холодного повітря. Конденсат на внутрішній задній стінці холодильної камери стає причиною виникнення плісняви ​​та псування продуктів - але система No Frost забезпечує чистоту і відсутність конденсату всередині холодильника.

Функція "Суперохолодження" призначена для швидкого охолодження напоїв або великої кількості свіжих продуктів: температура в холодильній камері знижується до мінімального допустимого значення.

Функція "Охолодження напоїв"
дозволяє швидко охолодити напої в морозильній камері: при включенні функції задається період часу охолодження від 1 хвилини до 1,5 години, після закінчення якого лунає звуковий сигнал. Режим "Відпустка" використовується при від'їзді на тривалий час: в холодильній камері встановлюється температура + 15 ° С, щоб запобігти появі неприємного запаху в порожній закритій камері.

Свойства
Загальна інформація:;Бренд
Atlant
Країна виробник
Білорусія
Клас енергоспоживання
А+
Тип компресора
Звичайний
Висота
206,8 см
Система охолодження
NoFrost
Об'єм камер
247/85 л

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!