Фен Philips BHD290/00

1 299.90₴
  • Модель:HairC/fan PHILIPS BHD290/00
  • Наявність:На складі
Безкоштовна доставка
При замовленні від 5000 грн.
Повертаємо гроші
Якщо товар не сподобався
Постійні знижки
Вони вже діють
Професійний фен Philips BHD290/00 потужністю 2300 Вт створює потужний потік повітря. Отримана комбінація потужності та швидкості робить сушіння й укладання волосся швидшим та легшим.
Фен втілює в собі сучасний підхід до дизайну. М'які, плавні контури та подовжені пропорції тонко передають жіночність, тоді як деталізація й високоякісні матеріали свідчать про чудову продуктивність продукту.

Додатковий іонний догляд
Надайте вашому волоссю інтенсивне посилення з іонним кондиціонуванням. Фен випускає вчетверо більше негативно заряджених іонів, ніж інші фени. Результат — блискуче волосся, без кучерявих локонів. Нехай сяє!

Функція ThermoProtect
Функція ThermoProtect забезпечує оптимальну температуру сушіння та додатковий захист від перегрівання волосся. Попри високу потужність потоку, Ваше волосся завжди під турботливим захистом!

Надтонка насадка
Ультратонка, 11-мм насадка для укладання концентрує потік для точного укладання на певних ділянках волосся.

Асиметричний дифузор
Дифузор має унікальну асиметричну конструкцію, яка робить його простішим та інтуїтивно зрозумілим у використанні. Дифузор розподіляє потік повітря, роблячи волосся здоровішим, збільшуючи об'єм і зменшуючи кучері.
Для досягнення найкращого результату тримайтеся ближче до коріння, тонкі текстуровані штирі дифузора додадуть об'єму й гарних вигинів Вашому волоссю.

Холодне повітря
Необхідна функція для будь-якого професійного фена — режим холодного повітря. Використовується в кінці укладання для охолодження волосся й закріплення укладки.
Свойства
Виробник
Philips

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!