Пральна машина LG F2J5WS4W

12 999.90₴
  • Модель:F2J5WS4W
  • Наявність:На складі
Безкоштовна доставка
При замовленні від 5000 грн.
Повертаємо гроші
Якщо товар не сподобався
Постійні знижки
Вони вже діють

Нова технологія Steam спеціально розроблена для трьох циклів «Одяг малюка», «Гіпоалергенний», «Бавовна + Пар» з турботою про ніжну і чутливу шкіру. 6 рухів турботи.

На відміну від звичайних пральних машин, барабан LG володіє широким набором варіантів обертання, максимально адаптованих до різних типів тканини і ступеня забруднення білизни. Система прямого приводу. Мотор кріпиться безпосередньо до барабану, таким чином система прямого приводу не має в своїй конструкції легко зношуються деталей, що забезпечує високу надійність і довговічність роботи мотора.

Функція мобільного діагностики. Функція мобільного діагностики SmartDiagnosis дозволяє скоротити час і заощадити гроші в разі виникнення неполадок. Ви можете передати дані для визначення проблеми в центр технічної підтримки за допомогою телефону.

Мінімальний рівень шуму. Система прямого приводу не має в своїй конструкції щіток і ременя, тому в процесі роботи створює значно менше шуму. Оскільки вісь обертання двигуна і барабана збігається, рівень вібрації знижується до мінімуму.

Пральна машина делікатно і якісно доглядає за вашими речами. Шість алгоритмів обертання барабана адаптуються до різних типів тканини і ефективно видаляють будь-які види забруднень. Потужний інверторний двигун забезпечує безшумну роботу машини і споживає менше електроенергії. Машина підтримує функцію мобільного діагностики SmartDiagnosis і систему безконтактної комунікації.

Барабан машини підтримує шість різних типів руху, максимально адаптованих під різні види тканин. На кожному етапі прання барабан обертається так, щоб забезпечити ідеальний результат прання і зберегти форму і насичений колір речей. Система Inverter Direct Drive. Виключивши з конструкції швидкозношувані деталі, виробники підвищили ефективність і надійність двигуна. Система Inverter Direct Drive споживає менше електроенергії при значному поліпшенні якості прання.

Безконтактне управління. Технологія Tag On дозволяє використовувати для управління машиною смартфон з підтримкою NFC. Встановлюйте на смартфон додаток LG SmartThinQ, щоб користуватися всіма перевагами безконтактного управління машиною. Низький рівень шуму. Періть ввечері і вночі, не заважаючи сімейному відпочинку.

Свойства
Загальна інформація:;Бренд
LG
Країна виробник
Китай
Глибина
45 см
Максимальне завантаження
6,5 кг
Тип двигуна
Інверторний
Макс. швидкість віджиму
1200 об/хв

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!