Інформація про доставку

Ми дійсно відкритий інтернет-магазин і пропонуємо широкий вибір доставок. Ми хочемо, щоб процес купівлі був максимально простим, а тому якщо хочете доставку якимось іншим чином, то дзвоніть на наші телефони і ми домовимось. :)

Наші магазини.

Вінницька область:

1. м. Хмельник, вул. Сиротюка 4.
2. м. Калинівка, вул. Незалежності 42Б.    
3. м. Козятин, вул. Грушевського 23А.            
4. м. Липовець, вул. Василя Липківского 32А. 
5. м. Немирів, вул. Горького 88

Самовивіз.

Причини скористатися дуже прості:

а) Можливість забрати товар в будь-який вільний час. Звісно в межах робочого часу магазину. :)
б) Розпаковка та перевірка товару у Вашій присутності. Ми увесь товар перевіряємо при отриманні, але все може бути. Хоча ні, браку точно немає!
в) Оперативный обмін кольору чи конфігураціі товару (при навяності в магазині). Якщо товару немає в наявності, то прийдеться зачекати. Тут вже ніяк...
г) Зможете підібрати якісь аксесуари або додаткові товари, які забули замовити в інтернет-замовленні.

Перевізником "Нова Пошта".

Ви замовляєте товар в замовленні. Після отримання товару ми Вам зателефонуємо для отримання відомостей по доставці перевізником "Нова Пошта" та повідомимо вартість доставки, якщо вона буде складати оплачувану вартість. Ми навіть безкоштовно доставляємо, але бувають винятки.

Просимо врахувати, що при замовленні післяплатою ви оплачуєте додатково комісію Нової Пошти за зворотну пересилку грошей в розмірі 3% від суми замовлення + 20 грн. за конверт для пересилання грошей.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки великогабаритного товару (телевізорів) розраховується окремо в залежності від ваги, габаритів і пункту доставки. Вартість доставки великогабаритного товару Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (Нова Пошта, Міст Експрес) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося через форму на сторінці контактів сайту.

Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в м. Донецк та м Луганськ.
Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській та Донецькій областях.
Подробнее: http://test.res.ua/index.php?route=product/product&product_id=755